MEIST

Puhka Kihnus OÜ on 2013 aastal loodud pere-ettevõtte. Kahe põlvkonna naised võtsid ohjad enda kätte, et kasutada ära olemasolevaid ressursse ja korrastasid peres oleva endise kalasuitsutamise tsehhi ruumides asuvad majutusruumid. Kuna hoone ja ruumid olid seal juba eelnevalt olemas ja peresiseselt oli seda juba "Öömaja"-ks kutsutud ning hoone ka sadama külje all asub, siis sündiski "Sadama Öömaja"

 

SADAMA ÖÖMAJA on tagasihoidlik peatumispaik erinevatele rännumeestele: saarele tulnud töömeestele, peredele, kultuuri- ja looduse nautlejatele.

Majutus pakub 16 voodikohta – üks ühene, kolm kahest ja kolm kolmest tuba. Kõikides tubades on üksikvoodid. 2013 aasta kevadel paigaldati Sadama Öömajja keskküte mis võimaldab öömaja pakkuda aastaringselt.

Öömajaliste kasutuses on ühiskasutatav köök, dušširuum, saun, grillimise võimalus ja ka jalgrattalaenutus. 2014 aastal lisandusid õuele mõnus rookatusega istumiseala ja lastele mänguväljak.

Asume 550m kaugusel sadamast.

Meie külalisi transpordib saarele AS Kihnu Veeteed nii Pärnust kui ka Munalaiust. Praamisõit Pärnust kestab 2 tundi ja 10 minutit ning Munalaiust 1 tund.

 

KIHNU SAAR

Kihnu on suuruselt seitsmes saar Eestis mis asub Liivi lahes laidude vahel. Linnulennult umbes 40km Pärnust ja umbes 12 km Munalaiust. Kaardil väike, aga jala sammudes parajalt suur- 7 km pikk ja 3,3 km lai. Kihnu 16.4 km2-le mahub palju ilusat loodust, pisikesi ja käänulisi metsateid, rohkelt vaatamisväärsusi ja palju põnevaid sündmusi, et sisustada meeleolukas puhkus.

 

Siinse rahva põhitegevused on käsitöö, kalapüük ja turism ning samuti ettevõtlus kohalikul tasandil.